Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego budownictwa. Naszą specjalizacją są wszelkiego rodzaju remonty  oraz malowanie ścian i sufitów. Do potrzeb Klientów podchodzimy nieszablonowo i indywidualnie, ponieważ najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i satysfakcja. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, fachowo, profesjonalnie i z najwyższą starannością, zachowując wszelkie standardy sztuki budowlanej.

Wykorzystujemy materiały pochodzące od wiodących dostawców, a nasze realizacje są wykonywane przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprzętu. W ramach naszej działalności zajmiemy się malowaniem ścian i sufitów w mieszkaniach, w domach, w lokalach użytkowych, w pomieszczeniach gospodarczych, na klatkach schodowych oraz w magazynach. Przeprowadzamy remonty w zakresie montażu ścian działowych i sufitów podwieszanych, wykonania zabudów oraz innych prac w tym zakresie.

Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej nietypowe projekty klientów. Służymy doradztwem  w zakresie zagospodarowania wolnej przestrzeni użytkowej oraz pomagamy w wyborze materiałów. Dotrzymujemy ustalonych terminów oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Obsługujemy klientów biznesowych, klientów indywidualnych i instytucje. Terenem naszej działalności jest Kraków i okoliczne miejscowości. Nasza marka cieszy się zaufaniem i uznaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy do współpracy.